Home / Dosyasını Açma  / Z01 Dosyası Nasıl Açılır?

Z01 Dosyası Nasıl Açılır?

Z01 Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.

Dosya Türü: Winzip parçalanmış zip dosyası

Dosya Bilgisi: Çoğunlukla internetten indirilmek üzere parçalanmış zip dosyasıdır.

Winzip kurduktan sonra sağ tıklayıp Extract(Arşivi aç) diyebilirsiniz.

veya Winrar kurulu ise Sağ tıklayıp Aç diyerek listeden Winrar seçip açabilirsiniz. Üst menülerden “Extract To” diyerek istediğiniz bir klasöre Zipli dosyayı açabilirsiniz.

Kullanılan Programlar: Winrar, Winzip

Winrar indir: Tıkla
Winzip indir: Tıkla

Amacımız, *z01 uzantılı bir dosyanın ne olduğunu ve nasıl açılacağını anlamanıza yardımcı olmaktır.

Bu dosyayı açmak için. Uygun bir yazılım olmadan, ” Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz? ” (Windows 10) veya ” Windows bu dosyayı açamıyor ” (Windows 7) veya benzer bir Mac / iPhone / Android uyarısı alacaksınız. AVG dosyanızı doğru bir şekilde açamıyorsanız, dosyayı sağ tıklayın veya uzun basın. Ardından “Birlikte aç” ı tıklayın ve ilgili programı seçerek açınız,.

Bu sayfada listelenen dosya türü, dosya formatı açıklaması ve Windows programları ayrı ayrı araştırılmış ve dosyasinasilacilir.com ekibi tarafından doğrulanmıştır. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve doğruladığımız dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.

Karşılaştığınız sorunları yada farklı dosya türlerini açmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki iletişim formu yardımıyla bize ulaştırabilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir