Home / 4 / 4DS Dosyası Nasıl Açılır?

4DS Dosyası Nasıl Açılır?

4DS Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.

Dosya Türü: 4 boyutlu veritabanı sistemleri

Dosya Bilgisi: 4D firması tarafından üretilen veritabanı sistemleridir. Çeşitli internet uygulamaları ve veritabanı sistemleri geliştirmek için kullanılmaktadır.

Web sayfasından birçok araç ücretsiz indirilebilir.

Kullanılan Programlar:4D Server

Amacımız, * 4ds uzantılı bir dosyanın ne olduğunu ve nasıl açılacağını anlamanıza yardımcı olmaktır. Aksi halde Uygun bir yazılım olmadan, ” Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz? ” (Windows 10) veya ” Windows bu dosyayı açamıyor ” şeklinde uyarı verecektirç

Bu sayfada listelenen dosya türü, dosya formatı açıklaması ve Windows programları ayrı ayrı araştırılmış ve dosyasinasilacilir.com ekibi tarafından doğrulanmıştır. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve doğruladığımız dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.

Karşılaştığınız sorunları yada farklı dosya türlerini açmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki iletişim formu yardımıyla bize ulaştırabilirsiniz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir