1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
AC Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Ayrıca dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: AC3D 3 Boyutlu Öodeli

Dosya Bilgisi: Ac3D, 1994 yılında piyasaya çıkmış olan bir 3 boyutlu modelleme yazılımıdır. Windows, Mac OS X, Linux işletim sistemlerinde çalışabilen 3 versiyonu bulunmaktadır. Birçok 3D dosyasını tanıdığı gibi kendi AC uzantılı dosyalarıyla da çalışabilir.

Kullanılan Programlar: AC3D

AC$ Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Ayrıca dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: AutoCAD Undo Info

Dosya Bilgisi: AC$ dosyası Autocad isimli teknik çizim programı tarafından üretilmiş olan bir dosya türüdür. Siz çizim yaparken program yapılan işlerine ve kullanılan komutların detaylarını yazar. Böylece geri-al işlemi yaptığınızda çok önceki komutlara bile dönebilirsiniz.  AC$ dosyası içinde çizim bulunmaz. Sadece komutlar hakkında bilgi bulunur ve Autocad kapatıldığında bu dosya otomatik olarak silinir.

Kullanılan Programlar: AutoCAD

Dosyası Nasıl Açılır
Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
Website Content Protection
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.