1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
TOBJ Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Truck game – TIR-kamyon oyunu dosyaları

Dosya Bilgisi: TOBJ: Aşağıdaki Kamyon ve tır sürme oyunlarından birinde kullanılan araba veya renk dosyası olabilir.

18ws: Convoy

18ws: Pedal to the Metal

18ws: Across America

HT: 18 Wheels of Steel

King of the Road

Resim Dosyası yüklemek için: paint0.dds dosyası arabanın dış kaplama resmidir. bunu şu likteki ücretsiz programla (http://www.mnwright.btinternet.co.uk/programs/dxtbmp.htm) veya şu linkteki photoshop plugini ile açabilirsiniz: (http://developer.nvidia.com/object/photoshop_dds_plugins.html)

1) program files/18wheel/truck/fcl/ klasörünü açın.

2) buraya “paint3” isimli yeni bir klasör yapın.

3) “!desc.def” dosyasını paint2 klasöründen yeni klasöre kopyalayın. dosyayı not defteri ile açıp “paint1.mat” satırını “paint3.mat” olarak değişin.

4) program files/18wheel/truck/fcl/share klasörünü açın ve kaplama dosyalarının adını 3 olarak değiştirin: pain3.mat, paint3.tobj, paint3.dds )

son olarak *.mat ve *.tobj dosyalarını açıp gerekli yerleri pain3 olarak değiştirin. oyunu açarak truckshop>select bölümünde resminizi görebilirsiniz.

Kullanılan Programlar:18 wheels: Pedal to the Metal


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.