1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
TDB Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Wow (World Of Warcraft) Oyun veritabanı

Dosya Bilgisi: Wow (World Of Warcraft) aynı anda milyonlarca kişinin oynadığı online bir mmorpg oyunudur. son rakamlara göre 12 milyon Wow kullanıcısı bulunamktadır.

Bu oyunda sunucu kurmakta kullanılan dosyalardan biri de TDB dosyasıdır. Aşağıdaki linkten indireceğiniz TDB dosyasını ve diğer bileşenleri kullanarak kendi serverinizi kurabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/tdbc_17_4194

Tüm dosyaları aynı dizine çıkarın, control.bat dosyasını çalıştırın. şifre ve kullanıcı adı soracaktır. şu klasörden bunları değiştirebilirsiniz: toolsconfig.bat , daha sonra installation menüsünü açarak güncelleme yapın. Bu aşamada XAMPP kurulacaktır. Bu programla birlikte WOW 3.1.3 yüklemesi çalışır.

Gerekli detaylar şu forumda bulunuyor:
http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=60528

Buda türkçe anlatım:
http://www.gtaturk.com/forum/online-oyunlar/wow

Kullanılan Programlar: Tdb Editor


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.