1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
STR Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: dBASE – PlayStation Video – Windows ekran koruyucu

Dosya Bilgisi:

1-dBASE Structure List Object:

dBase veritabanı sistemi ile hazırlanmış bir veritabanı yapısını tanımlayan dosyadır. Dosya içeriği Veritabanında bulunan objelerin listesini bulunduran bir metin şeklindedir.
içersinde Sayılar, numaralar ve tablo alan uzunlukları gibi bilgiler bulunur.

2-Windows Ekran koruyucu:

Ekran koruyucu dosyasıdır. içersindne görüntüler sesler ve animasynolar bulunur. Genelde Windows içersinde birçok ekran koruyucu *.SCR dosya uzantsını kullanır.

Bu dosyayı kullanmak için C:windows klasörü içine kopyalamanız yeterlidir. Daha sonra Masa üstüne sağ tıklayıp özellikler kısmından Ekran koruyucu bölümünde gerekli ayarı yapabilirsiniz.

3-PlayStation Video:

Playstation oyun makinelerinde izlenebilen video dosyalarıdır. Bilgisayarda izlemek için gerekli program linkleri aşağıdadır.

http://segu.psxemu.com

Kullanılan Programlar: Playstation PSMplay


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.