1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
SCX Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Foxpro Form – Oyun senaryosu

Dosya Bilgisi: 1- FoxPro Form: Foxpro gelişmiş bir veritabanı yönetim sistemidir. SCX dosyası foxpro ile üretilmiş veritabanı form dosyasıdır.

2- Oyun senaryosu: Birçok güncel oyun bu dosya uzantsını oyun yaması olarak kullanır. bu dosyayı yüklediğinizde oyunda yeni görevler açılır.

Maxis Sim City 2000, LucasArts Star Wars Galactic Battlegrounds, Microsoft Rise of Nations, Age of Empires II, Age of Mythology ve Blizzard StarCraft Brood War gibi oyunlarda bu dosya kullanılmıştır.

Elinizdeki SCX dosyasını oyunun bulunduğu klasörde C:/program files/oyun…/Scenario/ isimli klasöre kopyaladıktan sonra oyunu açarsanız otomatik tanıyacaktır.

Her oyunda klasör adı farklı olabilir. tüm oyunlarda deneme imkanı olmadığı için doğru klasörü siz bulmalısınız.

ipucu: doğru klasörü açtığınızda içinde başka birsürü SCX dosyası olması gerekir.

Kullanılan Programlar: Visual Foxpro


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.