1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
PXC Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Proshow geçici dosyalar

Dosya Bilgisi: Proshow programında oluşturulan PXC dosyası açılması gereken esas dosya değildir. Oluşturulan proje derlendiğinde(Render işlemi) elinizde şu dosyalar olur.

1-sunum.PSH

Bu esas dosyasdır sakın silmeyin, silerseniz proje birdaha açılmaz. üzerinde değişiklik yapamazsınız.

2-sunum.BAK

sunum.Bnn

Proje ile çalışırken otomatik oluşturulan yedek dosyalarıdır. silmenizde sakınca yok ama elinizde fazladan bir yedek olması iyi olur.

3-sunum.PXC

Gerekli resim ve film gibi dosyaları geçici olarak saklayan arşiv dosyasıdır. silmekte sakınca yok çünkü resimlerin orjinali olduğu sürece bu dosya sadece derleme aşamasında kullanılır.

4-sunum_psdata

Videoların derlenmesi sırasında oluşan bir dosyadır. silmekte sakınca yoktur. tekrar derleme işlemi yaparsanız yeniden oluşur.

5-sunum.ISO

Yaptığınız sunuyu bir DVD üzerina yazmak isterseniz bu dosyayı kullanabilirsiniz. ama benim DVD ile işim olmaz derseniz silin gitsin.

6-sunum.EXE veya sunum.AVI

Sunumu başka bilgisayarlarda göstermek için kullanacağınız esas dosya budur. eğer yaptığınız sunuyu DVD üzerine yazdıysanız bu dosyaya gerek yoktur. ama DVD kullanmayacaksanız yaptığınız şovu başkalarına göstermek için kullanacağınız tek dosya budur.

Kullanılan Programlar: Proshow


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.