1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
MSINFO Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Gator reklam programı (Spyware) hemen silin

Dosya Bilgisi: msinfo.exe zararlı bir takip programıdır. Gator isimli reklam firması tarafından üretilmiştir. Bu firmanın bağlı olduğu herhangi bir program kurduğunuzda “msinfo.exe” isimli asalak da bilgisayarınıza kurulur ve sizin hakkınızda bilgi toplamaya başlar. Hangi siteleri dolaştığınızı ve ilgi alanlarınızı firmaya bildirir. Bunun yanında o konularla ilgili POPup reklamlar gösterir. Bu programı En kısa zamanda silmenizde fayda var. çünkü açtığı rahatsızlık verici pencereler yanında internet hızınızı da yavaşlatır. Sildiğiniz halde tekrar geliyorsa denetim masasındna onu kuran programı da kaldırmalısınız. Denetim masasında bulamadıysanız “Spyware remover” isimli programı kullanıp toptan temizleyebilrisiniz.

Kullanılan Programlar: Spyware remover


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.