1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
MHTML Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Arşivlenmiş internet sayfası

Dosya Bilgisi: Arşivlenmiş internet sayfası. İnternet explorer programının eski versiyonlarda sayfa içersindeki resimler ayrı bir klasörde tutulurdu. yeni versiyonlarında bulunan bu özellik sayesinde internet sayfası tek bir arşiv dosyasında kaydedilebilmektedir.

MHT dosyası içinde html sayfaları, resimler, flash dosyaları ve javascript gibi diğer gerekli dosyalar paket halinde bulunur.

Bu dosyayı oluşturmak için internette dolaşırken Dosya-Farklı kaydet seçeneği ile açılan pencereden alt kısımdan Web Arşivi, tek dosya(*.MHT) seçeneğini işaretlemelisiniz.

Dosyayı açmak için güncel bir versiyonu olan internet explorer ile çift tıklamanız yeterlidir. (Windows XP bu dosyaları açabilir)

Kullanılan Programlar: İnternet explorer


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.