1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
KNIGHTONLINE Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: KnightOnline hileleri

Dosya Bilgisi: Birçok kişi Knight Online veya Metin 2 gibi oyunlarda hile yapmayı ister, her ne kadar bazıları bunu başarsa da yapabildikleri birkaç düpe veya bazı ekstra programlarla Exp puanı almaktan öte gidemez.

Ayrıca aylarca uğraşarak geliştirdiğiniz bir karakterin Yöneticilerden ban yemesi ve iptal olması inanın çok can sıkıcı olabilir ve oyunu bırakmanıza sebep olabilir.

Sitemiz her ne kadar bu tip bir amaca hizmet etmiyor olsada ziyaretçilerin bir kısmı oyundaki dosyaları öğrenmek istiyor. bu sebeple toplu linkler için bu sayfayı yaptım. aşağıdaki linklerden amacınıza belirli ölçüde ulaşabilirsiniz:

— EXP ALMAK —

Otomatik EXP almak için Ok atma vb. hileler için KOXP Linkleri aşağıda, bunlar zaman zaman yenilenir ve oyunun yaması çıkınca büyük ihtimalle bunlara karşı yeni bir düzeltme yapılmış olur:

Çinli Koxp sitesi:

http://www.tianhuoko.com

Amerikan Koxp sitesi:

http://www.koxp.ovh.org/download.php

Dikkat: bu hareket ban sebebidir.sonra suçu başkasında aramayın.

Kullanılan Programlar: Knight Online


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.