1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
GAM Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Game Oyun dosyası

Dosya Bilgisi: Birçok Bilgisayar oyunu bu uzantıyı kullanarak oyun kaydı yapmaktadır.  Gam dosyasını direkt olarak açamazsınız sadece ilgili klasöre koyarak oyun tarafından açılması mümkündür.

Eğer oyun kaydını değiştirip hile yapmak istiyorsanız HEX workshop veya benzer bir programla dosyanın yapısını bozmadan bazı bilgileri değiştirebilirsiniz.

— Gam Edit —
Dosya içeriği 16´lık sistem olacağından bilgileri direkt göremezsiniz. uygun sayıyı girerek Hex programında arama yaptırmak en kolay çözümdür.

örneğin oyunda 15000 dolar paranız var diyelim.

Hex Workshop programını kurun. başlat menüsünden hex calculator isimli küçük programı açın. 15000 yazıp üst soldaki HEX yazısına tıklayın. karşınıza 3A98 sayısı gelecek. bu paranızın 16´lık sistemdeki değeridir.

Hex Workshop´u açarak GAM dosyasınızı açın ve Edit-Find arama kısmına bulduğumuz 3A98 değerini girdiğimizde paramızın olduğu satıra kolayca ulaşmış oluruz. sonra bu sayıyı değiştirip daha yüksek bir değer girmeniz yeterli. mesela sayının başındaki 8 yerine F yazdığınızda en büyük 16´lık değeri girmiş olursunuz. *.GAM dosyasını hex workshop ile Kaydedip. oyunu açın. tebrikler zengin oldunuz 🙂

not: bazı oyunlar bu tip hile yapılmasına karşı parayı dosya içinde iki farklı yere kaydedebilir.

Kullanılan Programlar: Hex Workshop


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.