1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
FCR Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Torrent aldatmaca dosyası

Dosya Bilgisi: 2007 yılında başlayan bir saldırı türüdür. Saldırganlar torrent sitelerine güncel bir oyun veya film adıyla büyük boyutlu dosyalar gönderirler ve Bu dosyaların Winzip veya winrar gibi programlar yerine FCR isimli hiç duyulmamış bir sıkıştırma yöntemi ile arşivlendiği yazılıdır.

Kurban şahıs elinde koca bir dosya yığını olduğu için FCR adı ile geçen tüm dosyaları indirmeye çalışır. belirtilen siteye gittiğinde ise açık bir EXE dosyası indirmek zorunda kalır ve bu sayede bilgisayarında düzenbaz kişiler için bir kapı açmış olur. Bilinen birçok Torrent dosyası WINRAR ile sıkıştırılmıştır. bu sebeple elinizdeki dosyaları silip FCR´yi aldığınız siteye birdaha uğramayın

Kullanılan Programlar: FCR dosyasını Silip düzgün bir siteden tekrar indirin


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.