1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
ENC Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Korumalı dosya

Dosya Bilgisi:

1- CopySafe :PDF dosyalarının kopyalanmasını engelleyen bir koruma programıdır. PDF içersindeki yazılar veya resimler normal yollarla kopyalanamaz. Ayrıca bu programla şifre koruması ve yazıcıdan çıktı koruması, kullanım süresi belirleme gibi özellikler verilebilir sitesinden ücretsiz okuyucu indirilebilir:http://www.artistscope.com/copysafe/

2- Kodlanmış dosya :ENC: Encoded kelimesinin kısaltılmış halidir. Adobe Flash veya IBM Lotus gibi bir program tarafından koruma amaçlı kodlanmış dosyadır. böylece kullanıcılar dosya içersinde değişiklik yapamaz.

Açmak için ilgili programın oynatıcısı kullanılmalıdır. örneğin: Flash dosyası ise Flash player ile açılabilir.

3- Electronic Navigation plan dosyası :Deniz ulaşımı ve harita sistemi için kullanılan bir dosyadır. sitesinden detaylarına ulaşabilşirsiniz: http://nauticalcharts.noaa.gov/csdl/ctp

Kullanılan Programlar: Copysafe


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.