1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
DBX Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Outlook Express E-mail veya Visual FoxPro tablosu

Dosya Bilgisi: 1- Outlook Express E-mail :

Outlook express ile alınan tüm emailler tek bir dosyada saklanır. bu dosya genelde Inbox.dbx, SentItems.dbx şeklinde veya kendi oluşturduğunuz klasörler için eskiarsiv.dbx şeklinde olabilir.

Bu dosyaya direkt müdahale edemezsiniz ama farklı iki bilgisayar arasında bu dosyaları akarmak isterseniz C:Documents and SettingskullaniciApplication DataMicrosoftOutlook klasöründen kopyalayıp yine aynı yere koymanız yeterlidir. Farklı email programları arası veri aktarmak için File-import / File export seçeneğini kullanabilirsiniz. Bozuk DBX dosyalarını onarmak için DBXtract kullanabilirsiniz.

http://www.mail-repair.com/download.html
veya http://www.oehelp.com/

2- Visual FoxPro tablosu :Foxpro isimli veritabanı programında oluşturulan bilgi tabloları da aynı dosya uzantısı ile kaydedilir. Açmak için Microsoft Foxpro veya Access kullanılabilir.

http://www.fox4um.com

Kullanılan Programlar: Visual FoxPro


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.