1,312 Kayıtlı Dosya Uzantısı
APP Dosyası Nasıl Açılır? hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dosya türü ve dosya bilgisinden bahsedilmiştir. Dosyayı açan programı indirmek için aşağıdaki konudaki bağlantıya tıklayınız.
asagida
arama

Dosya Türü: Mac OS X Application, Symbian OS Application

Dosya Bilgisi:

1- Mac OS X Uygulaması:

Machintosh bilgisayarlarda kullanılan OS-X isimli işletim sistemindeki çalıştırılabilir dosyalardır. Windows ortamındaki EXE dosyası gibi düşünülebilir.Çift tıklanarak çalıştırılabilir veya sağ tıklanarak “Show Package Contents” seçeneği ile dosya içeriği görüntülenebilir.

2-FoxPro ile üretilmiş Uygulama:

Foxpro veritabanı ile yapılan işlemleri hızlandırmak için kullanılan bir sistemin parçasıdır. Foxpro içersinde “BUILD APP”(uygulama oluştur) komutu verilerek bu dosya üretilir.

3-Symbian OS uygulaması:

Nokia, Sony Ericsson ve Samsung gibi cep telefonlarında kullanılan symbian işletim sistemindeki çalışabilir dosyalardır. Çalışması için telefonun içine kopyalanması yeterlidir.

Kullanılan Programlar: Foxpro


    Bu yazı için daha yorum yapılmamış.
    Soru sormak veya bildiklerinizi paylaşmak istermisiniz?

Hemen bir soru sor veya yorum yaz:

Dosyasinasilacilir.com adında anlaşılabileceği gibi dosya uzantıları hakkında bilgi veren, bir dosya uzantısının ne olduğunu ve nasıl açılabileceğini gösteren ücretsiz bir servistir.
© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.